Wygrać na loterii, wpłacić pieniądze na konto?

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 16 września 2015 /
 • 2 minuty czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajDrogi Doktorze Don

  niedawno wygrałem 9,7 miliona dolarów na loterii stanowej. Zastanawiałem się, czy powinienem zdeponować wygrane na koncie bankowym, koncie oszczędnościowym, czy też skorzystać z kasy pożyczkowej. Ile pieniędzy będzie ubezpieczać każdy z nich?

  – Gordon Golden

  Drogi Gordonie

  dobrze dla Ciebie! Gratulacje. Masz rację, martwiąc się o umieszczenie wszystkich pieniędzy na jednym koncie bankowym. Federalne ubezpieczenia dla banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych mają podobne limity dla ubezpieczonych depozytów. Ogólnie rzecz biorąc, limity ubezpieczenia wynoszą 250 000 USD na deponenta w instytucji ubezpieczonej przez Federal Deposit Insurance Corp. lub National Credit Union Administration.

  WYSZUKIWANIE STAWEK: Pozwól Bankrate.com pomóc Ci dziś znaleźć najlepsze konto bieżące.

  Sieć płyt CD

  Istnieje certyfikat depozytu dostępny w sieci uczestniczących instytucji finansowych o nazwie CDARS lub usługa rejestrowania rachunków depozytowych. Ta prywatna usługa pozwala deponentowi na złożenie wielomilionowego depozytu w 1 banku, przy jednoczesnym zachowaniu federalnego ubezpieczenia pieniędzy. Bank, który przyjmuje depozyt, ponownie inwestuje pieniądze na wielu kontach bankowych z ubezpieczeniem federalnym w innych bankach. Twoje pieniądze są w pełni ubezpieczone przez FDIC, ale masz do czynienia tylko z 1 bankiem.

  Myśl bogato!

  Bogaci ludzie mogą być bardzo konserwatywni w inwestowaniu swojego majątku. Bardziej interesuje ich ochrona kapitału niż uzyskiwanie zwrotu z pieniędzy. Możesz znaleźć sposób na przechowanie blisko 10 milionów dolarów w instytucji finansowej i zapewnienie jej całkowitego bezpieczeństwa.

  Znajdź dobrego profesjonalistę

  Postrzegam to wszystko jako środek tymczasowy, gdy szukasz menedżera majątku, który może złożyć portfel inwestycyjny, który może zrównoważyć twoje pragnienie ochrony kapitału ze strategią ochrony siły nabywczej pieniędzy w czasie. Inflacja może obniżyć wartość twojego portfela, a nisko dochodowe płyty CD lub nieopłacalne rachunki czekowe nie pomogą Ci w rozwiązaniu tego problemu inwestycyjnego.

  Uzyskaj więcej wiadomości, wskazówek dotyczących oszczędzania pieniędzy i porad ekspertów, zapisz się na bezpłatny biuletyn Bankrate.

  Zapytaj doradcę

  Aby zadać pytanie dr. Donowi, przejdź do strony „Zapytaj ekspertów i wybierz jeden z następujących tematów: „Finansowanie domu, „Oszczędzanie i inwestowanie lub „Pieniądze. Przeczytaj więcej kolumn dr Don, aby uzyskać dodatkowe porady dotyczące finansów osobistych.

  Treść Bankrate, w tym wskazówki zawarte w jej kolumnach z poradami i ekspertami oraz ta strona internetowa, ma na celu wyłącznie pomoc w podejmowaniu decyzji finansowych. Treść ma szeroki zakres i nie uwzględnia Twojej osobistej sytuacji finansowej. Bankrate zaleca zasięgnięcie porady doradców, którzy są w pełni świadomi Twojej indywidualnej sytuacji, przed podjęciem jakichkolwiek ostatecznych decyzji lub wdrożeniem jakiejkolwiek strategii finansowej. Pamiętaj, że korzystanie z tej witryny podlega Warunkom użytkowania Bankrate.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy