Zasady i warunki

Ta strona internetowa i oferowane na niej firmy są przeznaczone dla klientów pełnoletnich, ponieważ dostawcy mogą z nich korzystać wyłącznie poprzez przesłanie formularza zamówienia, który zawiera autoryzowaną umowę między Osobą a Firmą. Jeśli jesteś osobą w wieku poniżej, sugerujemy natychmiastowe opuszczenie witryny i nieskładanie zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób automatyczny oznacza, że ​​zapoznałeś się, zrozumiałeś i wyraziłeś zgodę na związanie się umową prawną obejmującą niniejsze Warunki handlowe.

Korzystanie z naszej witryny internetowej lub składanie zamówienia bez zapoznania się z treścią i zrozumieniem. Nasze Warunki Spółek będą całkowicie zależne od Państwa wyboru, a Firma nie będzie odpowiedzialna za żadne kary z powodu nieznajomości klauzul, o których mowa w niniejszym dokumencie.

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i ochronę Twoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, aby uzyskać istotne informacje i ujawnienia dotyczące gromadzenia i wykorzystywania Twoich danych osobowych.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków od czasu do czasu, jeśli uzna za stosowne, a dalsze korzystanie z witryny będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian tych warunków. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności, ogłosimy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej stronie głównej i na innych kluczowych stronach w naszej witrynie internetowej. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w sposobie, w jaki korzystamy z informacji umożliwiających identyfikację klientów w naszej witrynie, prawdopodobnie otrzymają powiadomienie e-mailem lub pocztą tradycyjną do osób, których dotyczy ta transformacja. Wszelkie zmiany w naszej polityce prywatności najprawdopodobniej zostaną opublikowane w naszej witrynie internetowej na 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Możesz być później zasugerowany, aby regularnie ponownie uczyć się tego stwierdzenia

Te wyrażenia i okoliczności stanowią część Ugody między Klientem a nami. Dostęp do tej witryny i / lub dążenie do zastrzeżenia lub Umowy oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację Powiadomienia o wyłączeniu odpowiedzialności oraz wszystkich Warunków i okoliczności w nim zawartych. Twoje ustawowe prawa kupującego pozostają nienaruszone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy