Najlepsze konta na rynku pieniężnym 2020

17 lutego 2021

Otwarcie konta na rynku pieniężnym może być świetnym sposobem na zwiększenie oszczędności, ponieważ wiele z nich oferuje wyższe oprocentowanie niż w przypadku konta oszczędnościowego. Rachunki rynku pieniężnego mogą również oferować połączenie najlepszych funkcji rachunków oszczędnościowych i czekowych. Są to inwestycje o niskim ryzyku, które idealnie nadają się do utrzymywania funduszu awaryjnego lub innej dodatkowej gotówki, którą chciałbyś mieć przy stałych zwrotach.

Nawet w środowisku o niskich stopach procentowych ważne jest posiadanie płynnych oszczędności. Przyjrzyjmy się bliżej 10 najlepszym rachunkom na rynku pieniężnym, które warto rozważyć jako miejsce przechowywania swoich oszczędności.

W tym poście
 • Najlepsze konta na rynku pieniężnym
 • Northern Bank DirectTIAA BankSallie Mae BankFirst Internet Bank of IndianaCIT BankVirtualBankw stanieBankingTotal Direct BankBMO Harris BankQuontic BankJak wybrać konto Money MarketMetodologiaCzęsto Zadawane PytaniaNext Up w bankowościNajlepsze konta na rynku pieniężnym

  Poniżej przedstawiono kryteria, według których doradca Forbes sklasyfikował 10 najlepszych rachunków rynku pieniężnego. Kliknij indywidualny przycisk Wyświetl szczegóły dla każdego polecanego konta, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego je wybraliśmy, o zaletach i wadach oraz uzyskać dostęp do poszczególnych recenzji bankowych.

  RRSO i szczegóły konta są aktualne na dzień 20 września 2020 r. I będą aktualizowane co miesiąc.

  Northern Bank Direct

  Northern Bank Direct

  Northern Bank DirectInne wysoko zarabiające konto na rynku pieniężnym znajduje się w Northern Bank Direct, internetowym oddziale Northern Bank z siedzibą w Nowej Anglii. Aby otworzyć konto na rynku pieniężnym, wymagany jest wstępny depozyt w wysokości 5000 USD, ale nie ma wymogu minimalnego salda ani miesięcznych opłat za utrzymanie.

  Salda poniżej 250 000 USD zapewniają najwyższą RRSO. Podobnie jak w przypadku większości kont na rynku pieniężnym, przelewy i wypłaty są ograniczone do sześciu w miesiącu, z opłatą w wysokości 20 USD za transakcję powyżej limitu. Konto rynku pieniężnego Northern Bank Direct jest dostarczane z kartą debetową i bez opłat w uczestniczących bankomatach.

  Szczegóły

  Northern Bank Direct pobiera 20 USD za transakcję powyżej dopuszczalnego limitu sześciu na cykl wyciągu. Salda od 5000 do 249 999,99 USD zapewniają podaną RRSO, podczas gdy salda powyżej tej kwoty są generowane według niższej stawki.

 • Jedna z najwyższych dostępnych RRSO
 • Brak opłat miesięcznychW zestawie z bezpłatną kartą debetową
 • Stromy wymagany depozyt początkowy
 • Wysoka nadmierna opłata transakcyjnaTIAA Bank

  TIAA Bank

  TIAA BankTIAA Bank oferuje wyższą stałą RRSO w pierwszym roku na swoim rachunku rynku pieniężnego. Stawka za pierwszy rok jest zablokowana na cały rok i kwalifikuje się do salda do 250 000 USD. Następnie rachunki rynku pieniężnego mają wielopoziomowe stawki oparte na saldach kont.

  Rachunki rynku pieniężnego można przeglądać za pośrednictwem aplikacji mobilnej TIAA, z dostępną mobilną wpłatą czekową. Kolejną korzyścią jest to, że rachunki rynku pieniężnego TIAA kwalifikują się do IRA.

  Szczegóły

  Po pierwszym roku RRSO waha się w zależności od salda konta od 0,50% do 0,60%. TIAA Bank oferuje swoją obietnicę deklaracji zysku: cotygodniowe ocenianie stawek konkurencji i dokonywanie korekt w celu zapewnienia, że ​​rachunek rynku pieniężnego TIAA znajduje się wśród 5% najlepszych rachunków konkurencyjnych.

 • Brak opłat miesięcznych
 • Dostęp mobilny
 • Kurs jest niższy po pierwszym roku
 • Minimalny depozyt otwarciaSallie Mae Bank

  Sallie Mae Bank

  Sallie Mae BankMożesz znać Sallie Mae Bank ze względu na jego pożyczki studenckie, ale oferuje również rozwiązania bankowe, w tym rachunki na rynku pieniężnym. Jego rachunki na rynku pieniężnym charakteryzują się wysokim potencjałem zarobkowym RRSO, wraz z przywilejami wypisywania czeków, brakiem minimalnego salda i żadnych miesięcznych opłat za utrzymanie. MMA nie są jednak dostarczane z kartą debetową.

  Przelewy z konta na rynku pieniężnym Sallie Mae są nieograniczone, ale klienci mają ograniczenie do sześciu wypłat miesięcznie. Klienci mogą wpłacać środki na swoje konto na rynku pieniężnym za pomocą wpłaty mobilnej, depozytu bezpośredniego, przelewów ACH i czeków wysyłanych pocztą. Wypłaty odbywają się poprzez przelewy na połączone konta.

  Szczegóły

  Odsetki na rachunkach rynku pieniężnego Sallie Mae są naliczane codziennie i wypłacane co miesiąc.

 • Brak opłaty miesięcznej
 • Brak minimalnego depozytu otwierającegoWszystkie salda zarabiają RRSOUprawnienia do wypisywania czeków
 • Brak karty debetowej
 • Nisko oceniane aplikacje mobilneFirst Internet Bank of Indiana

  First Internet Bank of Indiana

  First Internet Bank of IndianaWraz z wysokimi dochodami APY, konta rynku pieniężnego w First Internet Bank of Indiana oferują kilka dodatkowych korzyści, takich jak:

  • Karta debetowa
  • Przychodzące przelewy bankowePrzychodzące przelewy ACHNieograniczone depozytyFirst Internet Bank of Indiana oferuje jedne z najlepszych kursów na rynku pieniężnym. Obowiązuje miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 5 USD, ale możesz tego uniknąć, utrzymując saldo w wysokości co najmniej 4000 USD. Klienci mogą otworzyć konto za jedyne 100 USD, znacznie mniej niż wymaga tego wiele banków.

   Szczegóły

   Konta Money Market za pośrednictwem First Internet Bank of Indiana nie mają uprawnień do wystawiania czeków.

  • Niski wymagany depozyt początkowy
  • Wszystkie salda zarabiają RRSODo 10 USD rabatu na opłaty za korzystanie z bankomatów poza siecią
  • Opłata miesięczna za salda poniżej 4000 USD
  • Brak uprawnień do wypisywania czekówCIT Bank

   CIT Bank

   Na bezpiecznej stronie internetowej CIT Bank

   CIT BankCIT Bank to bank internetowy z popularnymi opcjami kont oszczędnościowych, a także kontami rynku pieniężnego. Jego rachunek rynku pieniężnego oferuje wysoką RRSO przy raczej niskim wymaganym początkowym depozycie wynoszącym 100 USD. Każde saldo duże lub małe jest oprocentowane w CIT Bank. Nie ma również miesięcznych opłat za prowadzenie rachunków na rynku pieniężnym. Transakcje są ograniczone do sześciu przelewów lub wypłat na okres wyciągu, z opłatą w wysokości 10 USD za każdą transakcję powyżej limitu.

   Szczegóły

   Odsetki na rachunkach rynku pieniężnego CIT Bank naliczane są codziennie i płatne co miesiąc.

  • Niski minimalny depozyt
  • Brak opłat miesięcznychMobilny depozyt czekowy
  • Wysokie opłaty za debet
  • Brak uprawnień do wypisywania kart debetowych i czekówVirtualBank

   VirtualBank

   VirtualBankOprócz wymagania niskiego początkowego depozytu w wysokości 100 $ do otwarcia konta, konto eMoney Market w VirtualBank zarabia wysokie odsetki od wszystkich sald. Obowiązuje miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 5 USD, ale aby zrezygnować, wymaga tylko średniego dziennego salda w wysokości 100 USD. Konto rynku pieniężnego w banku internetowym zapewnia również dostęp do bankowości internetowej i mobilnej, w tym mobilne depozyty czekowe.

   Szczegóły

   Podczas gdy specjalne konto VirtualBank eMoney Market płaci wyższą RRSO wynoszącą 0,80%, można je otworzyć tylko za pomocą nowych pieniędzy, a nie środków z istniejących kont VirtualBank. Ponieważ VIrtualBank jest oddziałem First Horizon Bank, fundusze First Horizon nie kwalifikują się do tej promocji.

  • Brak opłat miesięcznych
  • Niski wymagany depozyt początkowy
  • Żadnych kart debetowych ani uprawnień do wypisywania czekóww stanieBanking

   w stanieBanking

   w stanieBankingInnym bankiem internetowym z doskonałymi stopami na rynku pieniężnym jest Banking, oddział Northeast Bank. Otwarcie konta wymaga wpłaty depozytu w wysokości 250 $. Klienci mogą wpłacać pieniądze na swoje konta rynku pieniężnego poprzez:

   • Przelew z innego konta Able Bank lub zewnętrznego konta bankowego
   • Bezpośredni depozytPrzelewWysyłanie czekubleBanking Rachunki rynku pieniężnego są ograniczone do sześciu wypłat miesięcznie. Nadwyżkowe wypłaty wiążą się z opłatą 10 USD za transakcję. Nie ma jednak miesięcznych opłat za utrzymanie.

    Szczegóły w

    stanieBanking Money Market Rachunki nie obejmują kart debetowych ani uprawnień do wystawiania czeków.

   • Niski wymagany depozyt początkowy
   • Brak opłat miesięcznychDostęp mobilny
   • Brak uprawnień do wypisywania kart debetowych i czekówTotal Direct Bank

    Total Direct Bank

    Total Direct Bankz minimalnym saldem 2500 USD

    Rachunki rynku pieniężnego z Total Direct Bank uzyskują jedne z najlepszych stawek wśród opcji. Otwarcie konta wymaga początkowego depozytu w wysokości 2500 USD i minimalnego salda w wysokości 2500 USD, aby otrzymać odsetki. Wpłaty na konto rynku pieniężnego są nieograniczone, ale wypłaty i przelewy są ograniczone do sześciu miesięcznie. Total Direct Bank jest oddziałem City National Bank of Florida.

    Szczegóły Konta

    Total Direct Bank nie są dostępne dla osób mieszkających na Florydzie lub w Portoryko. Maksymalna dozwolona kwota na wszystkich kontach Total Direct Bank wynosi 500 000 USD na klienta.

   • Brak opłat za utrzymanie
   • Wszystkie salda powyżej 2500 USD przynoszą wysokie odsetki
   • Przelewy tylko na konto zewnętrzne
   • Stromy wymagany depozyt początkowyNiedostępne w całych Stanach ZjednoczonychBMO Harris Bank

    BMO Harris Bank

    BMO Harris Bankz minimalnym saldem 5000 USD

    BMO Harris Bank oferuje konta rynku pieniężnego Platinum o wysokim potencjale zarobkowym i bez miesięcznych opłat za utrzymanie. Klienci będą potrzebować początkowego depozytu w wysokości 5000 USD, aby otworzyć konto. Nie ma wymogu minimalnego salda, aby uniknąć opłat, ale musisz utrzymywać saldo w wysokości 5000 USD lub więcej, aby uzyskać RRSO.

    BMO Harris ma lokalne oddziały banków. Wiele opcji wypłat i przelewów, takich jak osobiście, bankomat, komunikator oraz prośby pocztą lub telefonicznie, jest nieograniczonych. Wszystkie inne wypłaty i transakcje są ograniczone do sześciu transakcji miesięcznie.

    Przeczytaj naszą pełną recenzję BMO Harris Bank. Różne stawki mają zastosowanie do rachunków rynku pieniężnego otwartych w siedmiu stanach, w których BMO Harris prowadzi oddziały: Arizona, Illinois, Indiana, Kansas, Minnesota, Missouri i Wisconsin.

    Szczegóły

    W przypadku sald wynoszących 1 000 000 USD lub więcej odpowiednia RRSO wynosi 0,40%, a nie 0,60%. Lokalne oddziały banków BMO są ograniczone tylko do ośmiu stanów: Illinois, Indiany, Arizony, Missouri, Minnesoty, Kansas, Florydy i Wisconsin. Klienci podlegają opłacie w wysokości 50 USD za zamknięcie rachunku rynku pieniężnego w ciągu pierwszych 90 dni.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy