Gates, Branson, Musk. Zobacz, jak marnują niedzielę ludzie sukcesu

🕓 01.08.2019
📂 Lifestyle
👁 28
🗨
Gates, Brown, Musk. Zobacz, jakim sposobem spędzają weekend ludzie triumfu  Lifestyle

Weekend odmieniany przez wszystkie przykłady - to dla wiele ludzi upragniony moment wytchnienia. Teraz można zrelaksować się, przekazać się przyjemnościom, poświęcić ulubionym zajęciom, spędzić czas z najbliższymi lub nadrobić tematyczne zaległości z tygodnia. Lub kiedykolwiek zastanawialiście się, co robią w wolnym okresie ludzie sukcesu?

Richard Branson

Z całą pewnością jest czego zazdrościć Richardowi Bransonowi. Mimo, że pół roku spędza w wyprawach służbowych, gdy tylko dzierży wolny moment ucieka w swoją prywatną karaibską plażę Necker.

Źródło: Jarle Naustvik / Flickr (CC BY-SA 3. 0) Richard Branson - Wiem, iż nie powinienem, ale wielbię się bawić w piątkowe wieczory - wyznaje przy rozmowie z "The Telegraph". Biznesmen mówi, że zdoła tańczyć do wczesnych dni porannych, co nie przeszkadza mu jednak, jako pierwszemu iść popływać wokół wysepki. - To niewiarygodnie cudowne. Widzę płaszczki, żółwie skórzaste i szereg rekinów - dzieli się przeżyciami po rozmowie z "The Telegraph".

Jego poranne pobudki urozmaica zdrowe śniadanie, które komponuje się z sałatki owocowej i musli, choć czasami sięga także po śledzie lub angielskie śniadanie.

Pływanie to jednak nie wszystko. W ciągu miesiąca Branson sięga po odmienne sposoby na aktywne spędzanie czasu: tenis, kitesurfing, nurkowanie, czy spotkania z delfinami i wielorybami dzięki maleńkiej łodzi podwodnej.

Popołudnia spędza na plaży, w którym miejscu często gra w królewska gra ze swoimi dziećmi.

Sobotni wieczór to powtórka z piątku, czyli rozrywka przy muzyce. Niedzielę wzbogacają skoki do wody wraz ze skał oraz wyścigi łódek.

Richard Branson odkrył się na 330. miejscu na liście najbogatszych osób świata według "Forbesa". Swoim majątek jest szacowany na 5 mld dolarów.

Bill Gates

Źródło: Shutterstock Bill Gates Podczas zeszłorocznej sesji AMA z użytkownikami Reddit, miliarder i współzałożyciel firmy Microsoft pytany o wolny czas zdradził, że naturalnie spędził weekend wraz z córką, która doskonaliła swe umiejętności jeździeckie.

Jak dodał Gates, cieszą go staromodne i zapomniane rozrywki.

- Dwadzieścia lat temu zostałbym w biurze jak i również spędził tam całe dnie. Teraz mam nadzieję, że jestem trochę łagodniejszy i mądrzejszy - stwierdził miliarder.

Były szef Microsoftu znalazł się na liście najbogatszych ludzi świata według "Forbesa" z majątkiem przekraczającym 79 mld dolarów.

Elon Musk

Weekendy miliardera, który to kieruje firmami SpaceX a także Tesla poświęca synom. Ma ich aż pięciu. Jakim sposobem deklaruje spędza z nimi czas na grach i zabawie.

Jak jednak przyznaje Musk, w koniec tygodnia zerka też do skrzynki mailowej i odpisuje na wiadomości.

Musk odnalazł się na 100. obszarze na liście najbogatszych jednostek świata według "Forbesa".

Jego majątek jest przewidzialny na 12, 5 mld dolarów.

Źródło: Shutterstock Arianna Huffington Arianna Huffington

Współzałożyciela "The Huffington Post" (bardzo popularnego wortalu w USA) pod koniec tygodnia oldschoolowa się odpocząć o robocie i tego samego wypatruje od pracowników.

Choć jak przyznaje w sobotę potrafi zajrzeć na skrzynkę mailową, to nigdy nie zaakceptować oczekuje odpowiedzi na wiadomości od pracowników. - Jeżeli wysyłam e-maila o 23. 00, to po wówczas, by móc wyrzucić to ze swojej listy, lecz nie spodziewam się riposty - zastrzega w rozmowie z portalem Mashable.

Huffington nie zdradza jednak, co dokładnie robi po ciągu wolnego dnia.

Malcolm Gladwell

Kolejny na liście jest kanadyjski liryk i jeden z najbardziej wpływowych myślicieli świata.

Malcom Gladwell spędza niedziele na piciu herbaty, prasówce, spacerach, oglądaniu HBO jak i również wydarzeń sportowych. Jak rzekł Gladwell w rozmowie spośród "Huffington Post", nie potrzeba mu innych rozrywek.

- Dziękuję za całokształt, co dostałem - daje.

Jego książki "Błysk! Potęga przeczucia" oraz "Dawid i Goliat" wciąż odrzucić schodzą z listy bestsellerów w Ameryce.

Bobbi Brown

Źródło: The Heart Truth Bobbi Brown Jak spędza swój weekend jedna z najbardziej znanych wizażystek świata? Brown w rozmowie z "The New York Times" zdradza, że poniekąd jeżeli nie musi odwiedzać swego imperium piękna budzi się około 6: 30.

Zaraz po przebudzeniu kieruje się do kuchni, by napić się zielony sok, a w następnej kolejności podwójne espresso.

To dobry wstęp do tegoż, by następnie sprawdzić skrzynkę mailową, sięgnąć po lekturę "New York Times", "The New York Post" i Yahoo Beauty, którego wydaje się być redaktorem naczelnym.

Reszta niedzieli, wypełnia czas spędzany z mężem na spacerowaniu po ulicach Brooklynu, oferty z dziećmi oraz obiad z dalszą rodziną.

Tim Gunn

Projektant jak i również współgospodarz amerykańskiej edycji "Project Runway" zdradza w rozmowie z "The New York Times", że każdą niedzielę spędza w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. - Zostaje tam w zasadzie aż do zamknięcia - przyznaje Gunn. Na tę okazję zakłada garnitur, bo jak twierdzi "chcę być ubrany właściwie".

- Jestem dużym miłośnikiem sztuki - objaśnia Tim Gunn i jako pierwsze odwiedza "galerie greckie i rzymskie. Wybieram rozmaite obiekty i na tych propozycji skupiam swą uwagę".

Następnie kieruje się do włoskiej restauracji "Balcony Lounge" na lampkę bądź 2 wina i kanapki. Ponieważ jak tłumaczy, "wciąż wydaje się być nienasycony w temacie starożytnego Rzymu".

Źródło: Shutterstock Mark Cuban Mark Cuban

Amerykański biznesmen, miliarder oraz właściciel zespołu NBA Dallas Mavericks przyznał widowni zgromadzonej podczas zeszłorocznego festiwalu South by Southwest, iż zarówno on jak i jego żona starają się przewodzić normalne życie w domu jakim sposobem to tylko możliwe.

Zwłaszcza w weekendy. - W weekendy od danego rana przychodzi do naszą firmę niania, więc razem spośród Tiff idziemy poćwiczyć w sobotę. Potem resztę miesiąca również spędzamy razem. Wkładamy dzieci do łóżek. Wspólnie jemy kolację. Staramy się spędzać czas normalnie dzięki tyle, ile jest to możliwe - mówił Cuban.

Amerykański biznesmen znalazł się 603. miejscu tegorocznej listy najbogatszych ludzi świata przygotowanej przez "Forbes". Tej majątek szacowany jest w 3 mld dolarów.

Sergey Brin

Było nudno? Zobaczcie, jak spędza swój weekend współzałożyciel najpopularniejszej przeglądarki internetowej Google.

Sergey Brin zdecydowanie lubi sprawdzać swe ciało, do barier możliwości. Amerykański programista rosyjskiego pochodzenia pod koniec tygodnia nurkuje, skacze ze spadochronem, gra po hokeja na rolkach i uprawia gimnastykę.

Sergey Brin znalazł się dwadzieścia. miejscu tegorocznej listy miliarderów przygotowanej przez "Forbes". Swoim majątek szacowany jest na 38, 2 mld dolarów.

Autor: emoblonde16
Kategoria
Top Aktualności Komentarze
Fuchsia - nowy system operacyjny Google’a
Google pracuje nad nowym systemem operacyjnym, jednak nie ma on guzik wspólnego z Androidem. Na GitHub – portalu dla programistów do dzielenia się kodami – narodziła się strona dotycząca świeżego systemu operacyjnego…...
«Frankowicze» mogą się przeprowadzić razem z kredytem. Jak wówczas działa?  Waluty
Raty kredytów frankowych mogą wzrosnąć do rekordowego poziomu Coraz mniej kredytów we frankach Przegląd prasy. Frankowiczom trudno wygrać z bankami Przewalutowanie kredytów we frankach. Cymański: po kursie zaciągnięcia wówczas nierealne Pomoc…...
Frank najtańszy od stycznia 2015 roku  Waluty
Raty kredytów mieszkaniowych frankowych mogą wzrosnąć do odwiedzenia rekordowego poziomu Coraz w mniejszym stopniu kredytów we frankach Przegląd prasy. Frankowiczom trudno zwyciężyć z bankami Przewalutowanie kredytów mieszkaniowych we frankach. Cymański: według…...
Francja. Na Wigilię ostrygi miast karpia  Lifestyle
W Polsce obowiązkowym daniem świątecznym jest karp, natomiast przy francuskim stole nie ma możliwość zabraknąć ostryg. Zanim ten mięczak trafi na talerz mijają trzy, a nawet cztery lata. Jednak małże są przysmakiem…...
Fiskus zwraca podatek, ale bez odsetek? Blajer wyjaśnił, jak robić  Informacje
Po korzystnym dla podatników wyroku Trybunału Konstytucyjnego skarb państwa zaczął zwracać podatek zapłacony w postępowaniu o nieujawnionych źródłach przychodów. Jednak urzędy skarbowe zwracają pieniądze z brakiem odsetek. Dlaczego? Na to pytanie…...
Firma Lowcostholidays upada i zwalnia polskich pracowników
Brytyjska spółka Lowcost Travel Group do której trzeba m. in. Lowcostholidays ogłosiła upadłość. Jej największy zespół zagraniczny znajdował się po Krakowie, zatrudniając ok. 300 osób. Wszyscy pracownicy mieli stracić pracę bez zdobycia wypowiedzenia…...
Filip Czuchwicki pracował w Krajowej SKOK, teraz je nadzoruje w KNF
Jako student dostawał stypendium od stowarzyszenia związanego wraz z Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo Kredytowymi. Pracował w Krajowej SKOK, gdy jej szefem był Grzegorz Bierecki, a później w kancelarii obsługującej SKOK-i. Stamtąd trafił na…...
Fed decyzja w sprawie stóp procentowych - reakcja rynków
Fed nie zamierza poddawać się z wcześniej nakreślonej ścieżki zacieśniania monetarnego i widzi jeszcze jedną podwyżkę w tym roku. Na dodatek, potrzebuje również odchudzić sumę bilansową, która opiewa już dzięki 4…...
Nie znaleziono