Kiedy zostanie spłacony kredyt hipoteczny

17 lutego 2021
Category: Jest Dla Ciebie

Skorzystaj z naszego kalkulatora spłaty kredytu hipotecznego, aby zobaczyć, jak szybko możesz spłacić swój kredyt! Po prostu wprowadź informacje o swojej pożyczce hipotecznej i ile planujesz dopłacić do salda kapitału.

Spłacaj swój kredyt jeszcze szybciej, robiąc więcej za pieniądze, które już zarabiasz. Gdy Twój kredyt hipoteczny zniknie, możesz przyspieszyć budowanie bogactwa, inwestując kwotę, którą płaciłeś w celu spłaty kredytu hipotecznego co miesiąc!

Oszczędź na ubezpieczeniu dzięki ubezpieczeniu ELPOsoby korzystające z zatwierdzonego lokalnego dostawcy (ELP) oszczędzają średnio 731 USD rocznie na składkach ubezpieczeniowych.

Oszczędzaj pieniądze, zmniejszając rozmiarDownsizing nie ma sensu dla wszystkich, ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i uprościć swoje życie, może to zadziałać dla Ciebie.

Myślisz o

refinansowaniu?Skorzystanie z niższych stóp procentowych poprzez refinansowanie może pomóc w szybszej spłacie. Dowiedz się, czy refinansowanie jest dla Ciebie odpowiednie.

Dowiedz się więcej o spłacie kredytu hipotecznego

7 łatwych sposobów wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego

Spłacaj wcześniej swój kredyt hipoteczny, korzystając z tych siedmiu przydatnych wskazówek. Dołącz do grona właścicieli domów bez długów, jeśli intensywnie interesuje Cię…

Zmniejszenie wielkości domu: 3 korzyści finansoweMyślisz, że robienie postępów w życiu oznacza zakup większego domu? Pomyśl jeszcze raz! Przeczytaj te 3 korzyści finansowe wynikające ze zmniejszenia wielkości domu.

Jak oszczędzać pieniądze co miesiącCo byś zrobił z dodatkowymi 500 $ każdego miesiąca?

Zaoszczędź 3500 $, rezygnując z tych 4 codziennych luksusówNie szalejesz na luksusowych samochodach lub krzykliwych diamentach. Ale jeśli jesteś jak większość Amerykanów, możesz stracić małą…

Dzięki temu kalkulatorowi spłaty kredytu hipotecznego oszacuj, jak szybko możesz spłacić swój dom. Obliczając wpływ dodatkowych płatności, możesz dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na całkowitej kwocie odsetek, które zapłacisz przez cały okres trwania pożyczki.

Planujesz wcześniej spłacić kredyt hipoteczny?Skorzystaj z funkcji „Dodatkowe płatności, aby dowiedzieć się, jak skrócić okres spłaty pożyczki i zaoszczędzić na odsetkach, płacąc dodatkowo co miesiąc, co roku lub jednorazowo spłatę kwoty głównej swojej pożyczki.

Zrozum spłatę kredytu hipotecznegoTwoja spłata kredytu hipotecznego jest zdefiniowana jako spłata kwoty głównej i odsetek w tym kalkulatorze spłaty kredytu hipotecznego. Dopłacając do salda kapitału, zmniejszasz kwotę pożyczki i oszczędzasz na odsetkach.

Pamiętaj, że możesz pokryć inne koszty w ramach miesięcznej płatności, takie jak ubezpieczenie domu, podatki od nieruchomości i prywatne ubezpieczenie hipoteczne (PMI). Aby zobaczyć zestawienie kosztów spłaty kredytu hipotecznego, wypróbuj nasz bezpłatny kalkulator kredytu hipotecznego.

Przyspiesz swój plan spłaty kredytu hipotecznegoBądź kreatywny i znajdź więcej sposobów na dokonanie dodatkowych spłat kredytu hipotecznego. Dokonywanie dodatkowych spłat kwoty głównej kredytu hipotecznego pomoże Ci szybciej spłacić dług hipoteczny i zaoszczędzić tysiące dolarów odsetek. Skorzystaj z naszego bezpłatnego narzędzia do budżetowania EveryDollar, aby zobaczyć, jak dodatkowe spłaty kredytu hipotecznego mieszczą się w Twoim budżecie.

Oblicz różne scenariuszeZobacz, jak wcześnie spłacisz kredyt hipoteczny i ile zaoszczędzisz odsetek.

Powiedzmy, że Twoje pozostałe saldo w domu wynosi 200 000 USD. Twoja bieżąca spłata kapitału i odsetek wynosi 993 USD miesięcznie w przypadku 30-letniej pożyczki o stałym oprocentowaniu. Decydujesz się na dokonanie dodatkowej spłaty w wysokości 300 USD co miesiąc, aby spłacić swój dom szybciej. Dodając 300 USD do miesięcznej raty, zaoszczędzisz nieco ponad 64 000 USD odsetek i spłacisz swój dom o 11 lat wcześniej.

Rozważ inny przykład. Masz pozostałe saldo w wysokości 350 000 USD na swoim obecnym domu na 30-letnim kredycie hipotecznym o stałym oprocentowaniu. Decydujesz się zwiększyć miesięczną płatność o 1000 USD. Dzięki tej dodatkowej spłacie głównej każdego miesiąca możesz spłacić swój dom prawie 16 lat szybciej i zaoszczędzić prawie 156 000 dolarów odsetek.

Terminologia dotycząca kredytów hipotecznych może być myląca i zbyt skomplikowana – ale nie musi! Podzieliliśmy niektóre terminy, aby ułatwić ich zrozumienie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy