Jak przelać pieniądze z Apple Pay na kartę debetową lub do banku

17 lutego 2021

Apple umożliwia natychmiastowe przesyłanie pieniędzy z salda Apple Cash lub w ciągu 1 do 3 dni roboczych. Możesz skorzystać z tej metody, aby przelać pieniądze na swoją kartę debetową, o ile karta się kwalifikuje, lub możesz przesłać je bezpośrednio do swojego banku. Poniżej pokażemy, jak to wszystko zrobić na iPhonie lub iPadzie.

Jak przelać gotówkę Apple Pay na kartę debetową lub konto bankowe

Zwróć uwagę na to…

 • Apple umożliwia przelewanie pieniędzy z salda Apple Cash na obsługiwaną kartę debetową Visa za pomocą przelewu natychmiastowego. Ma również opcję przelania pieniędzy do Twojego banku.
 • Aby skorzystać z tego natychmiastowego przelewu Apple Pay, Twój iPhone musi działać w wersji 12.2 lub nowszej. Również przy przelewaniu pieniędzy na kartę debetową upewnij się, że jest ona obsługiwana.Obecnie możesz przelać do 10 000 $ na przelew. W ciągu siedmiu dni z Apple Pay Cash możesz przenieść tylko do 20 000 USD na konto bankowe.Możesz przelać pieniądze na konto bankowe w Stanach Zjednoczonych.Jeśli wykonujesz transakcje od 1 do 3 dni roboczych, upewnij się, że dodano odpowiednie konto bankowe w Stanach Zjednoczonych.Upewnij się, że numer konta i numer rozliczeniowy są prawidłowe. Możesz znaleźć te informacje na swoim czeku.Dokonując natychmiastowego przelewu, upewnij się, że adres rozliczeniowy jest zgodny z wybraną kartą debetową.1 USD to minimalna kwota, jaką możesz przelać na swoje konto. Maksymalna kwota to 10 000 USD na transakcję.Upewnij się, że imię i nazwisko są wpisane poprawnie, bez akcentów.Aby wysyłać i odbierać pieniądze za pomocą Apple Pay, musisz mieć ukończone 18 lat i być mieszkańcem Stanów Zjednoczonych. Ta zasada dotyczy również otrzymywania karty Apple Cash. Usługi te świadczy Green Dot Bank, członek FDIC.Od kwoty transakcji odlicza się 1% opłaty (z minimalną opłatą 0,25 USD i maksymalną opłatą w wysokości 10 USD).Apple nie pobiera żadnych opłat za przelew pieniędzy z Apple Cash na konto bankowePrzesyłanie gotówki Apple Pay na kwalifikującą się kartę debetową Visa za pomocą przelewu natychmiastowego

  Natychmiastowy przelew Apple Pay trwa około 30 minut i można go wykonać zarówno z iPhone’a, jak i iPada. Poniżej opisano, jak przelać gotówkę na kartę debetową lub do banku w Apple Pay.

  Krok 1: Otwórz aplikację Wallet na swoim iPhonie. Wybierz kartę Apple Cash i dotknij przycisku więcej . (Ci, którzy mają iPada, powinni przejść do aplikacji Ustawienia i wybrać Wallet i Apple Pay . Następnie wybierz kartę Apple Cash )

  Krok 2: Teraz na stronie z informacjami o karcie kliknij „ Przelej do banku .

  Krok 3: Następnie wprowadź kwotę, którą chcesz przelać, i kliknij następny.

  Krok 4: Stuknij w natychmiastowy przelew . Jeśli nie dodałeś karty Visa lub debetowej, dotknij Dodaj kartę a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dodać kartę.

  Krok 5: Stuknij strzałkę do przodu (>) a następnie wybierz kartę debetową Visa, na którą chcesz przelać pieniądze.

  Krok 6: Następnie wybierz informacje rozliczeniowe dla swojej karty debetowej.

  Przelew Apple Cash na konto bankowe w ciągu 1 do 3 dni roboczych

  Krok 1: Na iPhonie stuknij aplikację Wallet > Karta Apple Cash > przycisk więcej więcej (Osoby z iPadem powinny stuknąć w Ustawienia aplikacji > Portfel i Apple Pay > Karta Apple Cash )

  Krok 2: Stuknij opcję Przelew do banku i następnie wprowadź kwotę i kliknij Następny

  krok 3: Wybierz 1-3 dni robocze .

  Krok 4: Następnie musisz potwierdzić przelew za pomocą Face ID, Touch ID lub kodu dostępu.

  Jak zaktualizować informacje o koncie bankowym w Apple Pay

  Krok 1: Otwórz aplikację Wallet na urządzeniu z systemem iOS> Karta Apple Cash > przycisk Więcej . (Użytkownicy iPada powinni przejść do aplikacji Ustawienia > Portfel i Apple Pay > Karta Apple Cash )

  Krok 2: Stuknij w Konto bankowe a następnie wybierz preferowane konto bankowe, aby edytować swoje informacje.

  Krok 3: Stuknij opcję „ dalej obok numeru rozliczeniowego lub numeru konta. Wprowadź potrzebne zmiany, potwierdź liczby i dotknij Dalej.

  Usuń swoje informacje bankowe

  Aby usunąć informacje bankowe z Apple Pay, dotknij Usuń informacje o koncie bankowym i ponownie, aby potwierdzić działanie. Po usunięciu możesz teraz ponownie dodać informacje o swoim banku, tak jak zwykle

  Uwaga: po zaktualizowaniu informacji na jednym urządzeniu, zostaną one automatycznie zsynchronizowane ze wszystkimi urządzeniami połączonymi z tym samym Apple ID.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy