Fundusze podróżne Southwest: Co warto wiedzieć i jak z nich korzystać

17 lutego 2021
Category: Możesz Użyć

Southwest Airlines wiele rzeczy robi dobrze, ale ułatwienie klientom korzystania z Southwest Travel Funds nie było jedną z nich ;-). Wielu z nas było sfrustrowanych tym, że musieliśmy pamiętać nasz oryginalny numer potwierdzenia i osobę, z którą byli związani w celu odzyskania środków.

Teraz Southwest Airlines rozwiązały problem, przynajmniej w odniesieniu do środków od 3 grudnia 2019 r.!

Linia lotnicza dodała zakładkę do sekcji Moje konto na Southwest.com o nazwie Moje fundusze na podróż. Wcześniej można było uzyskać dostęp do strony ze strony Zarządzaj rezerwacjami , która umożliwiłaby sprawdzenie salda niewykorzystanych środków na podróż, ale była ona trudna do znalezienia i niezbyt przyjazna dla użytkownika.

Co to są fundusze podróżne Southwest?Niewykorzystane fundusze podróżne Southwest to po prostu „kredyt który daje ci Southwest. Kredyt jest przypisany do oryginalnej osoby, z którą był powiązany ORAZ musi zostać wykorzystany w ciągu 12 miesięcy od daty pierwotnej rezerwacji lotu.

Możesz użyć tych środków tylko do opłacenia przyszłych lotów, a NIE do Early Bird. Data wygaśnięcia nie może być PRZED datami podróży.

Oznaczało to, że MUSISZ śledzić numer potwierdzenia, pierwotną datę rezerwacji lotu i osobę, z którą był powiązany, aby w przyszłości używać go jako metody płatności w Southwest.

Wreszcie, Southwest pozwoli Ci użyć tylko trzech rodzajów płatności w ramach jednej taryfy. Obejmują one:

 • Kredyt gotówkowy
 • Niewykorzystany fundusz podróżny (każdy 1 liczy się jako 1 rodzaj płatności)Karty podarunkowe / certyfikaty / bony podróżneDlatego możesz NIE być w stanie wykorzystać wielu kredytów Niewykorzystanych środków na podróż do zapłacenia za jedną taryfę, co jest kłopotliwe.

  Aby użyć ich jako formy płatności za przyszły lot, wybierz opcję Środki na podróż na ekranie płatności.

  Jak uzyskać niewykorzystany fundusz podróżny?Na Southwest.com można łatwo sprawdzić, czy cena, którą zarezerwowałeś, wzrosła lub spadła od czasu jej pierwotnej rezerwacji.

  Na przykład, jeśli anulujesz taryfę Wanna Get Away zapłaconą gotówką lub kredytem, ​​otrzymasz niewykorzystany fundusz podróżny na tę kwotę. Nie zostanie przelana bezpośrednio na Twoją kartę ani konto bankowe.

  Lub, jeśli okaże się, że Wanna Get Away potrawy, które zostały już zarezerwowane spadło w cenie (należy upewnić się, że co najmniej raz na tydzień!) – i zapłacił gotówką / kredytowej – i to rezerwacja ten lot , będziesz otrzymać niewykorzystany fundusz podróżny za różnicę w cenie biletu.

  Jest to jeden z wielu powodów, dla których lepiej jest dokonywać rezerwacji za punkty, ponieważ punkty wracają PRAWO NA TWOJE KONTO, aby można było z nich ponownie skorzystać, zamiast otrzymywać całoroczny „kredyt.

  Jak korzystać z nowej funkcji środków na podróżPo kliknięciu nowej zakładki Moje fundusze podróżne na stronie Moje konto zobaczysz listę niewykorzystanych środków na podróż oraz datę ważności każdego z nich. Tak poręczny!

  Nie mam jeszcze żadnych pokazów, ponieważ nie anulowałem niczego po 3 grudnia 2019!

  Haczyk: wyświetlane będą tylko zwroty środków lub kredyty za loty odwołane po 3 grudnia 2019 r. Więc ta funkcja najwyraźniej idzie do przodu.

  Jak mogę sprawdzić, jakie fundusze na podróże posiadam PRZED 3 grudnia?Kliknij tę stronę Sprawdź fundusze podróży w witrynie Southwest.com, ale musisz mieć numer potwierdzenia i imię i nazwisko osoby, z którą był powiązany.

  Nie znasz swojego numeru potwierdzenia? kliknij Moje podróże / Poprzednie podróże w sekcji Moje konto na Southwest.com, aby pobrać stare numery potwierdzeń.

  Ta nowa funkcja to kolejny powód, dla którego kochamy Southwest Airlines!

  Co myślisz o tej nowej funkcji?

  7 sposobów na zdobywanie mil z domuWpisz swój adres e-mail, aby otrzymać darmowy plik PDF zawierający 7 prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby zbierać mile z HOME na PRZYSZŁOŚĆ! Zostaniesz również dodany do cotygodniowego biuletynu e-mailowego Go to Travel Gal.

  Powodzenie! Twój ściągawka do 7 sposobów na zdobywanie mil z domu jest już dostępna za pośrednictwem poczty elektronicznej! Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą i sprawdzaj foldery Spam i Inne, aby ich nie przegapić. Stawką są przyszłe bezpłatne podróże! 🙂

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy