Dlaczego nie możesz kupić samochodu kartą kredytową

17 lutego 2021
Category: Gdzie Produkty

Jesteś gotowy, aby kupić nowy samochód.

A będąc świadomym konsumentem, możesz się zastanawiać, czy możesz dokonać zakupu za pomocą karty kredytowej.

Możesz skorzystać z oferty z zerową stopą procentową. Lub po prostu chcesz zgarnąć duże nagrody za duży zakup.

Będzie ci ciężko znaleźć dealera samochodowego, który zaakceptuje płatność kartą kredytową.

Dowiedz się dokładnie, dlaczego nie możesz kupić samochodu za pomocą karty kredytowej i jakie opcje pożyczki powinieneś rozważyć zamiast tego.

Dlaczego warto kupować samochód za pomocą karty kredytowej?

Po pierwsze, możesz się zastanawiać, dlaczego ktoś miałby chcieć kupić samochód za pomocą karty kredytowej?

Karty kredytowe mają absurdalnie wysokie oprocentowanie, które może kosztować Cię tysiące dolarów, zanim będziesz w stanie spłacić samochód, prawda?

Chcesz skorzystać z oferty 0% RRSOJednym z powodów, dla których ludzie mogą chcieć użyć karty kredytowej do zakupu samochodu, jest wstępna oferta 0% RRSO.

Wiele kart kredytowych oferuje promocje dla osób, które są nowymi posiadaczami kart.

Często jedna z tych promocji to okres, w którym płacisz 0% odsetek od wszystkich zakupów, o ile dokonujesz co najmniej minimalnej płatności każdego miesiąca.

W przypadku większości kart promocje te trwają od 12 do 20 miesięcy, co jest wystarczającą ilością czasu na zrobienie dużego uszczerbku na kredycie samochodowym bez odsetek.

Chcesz zdobyć duże nagrodyInnym powodem jest to, że wiele kart kredytowych oferuje nagrody.

Na przykład możesz otrzymać ofertę, w której otrzymasz 500 USD premii, jeśli wydasz 3000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy posiadania karty kredytowej. Jeśli uda Ci się wyeliminować te wydatki w jednym dużym zakupie, na przykład kupując samochód, możesz zarobić niewielkim wysiłkiem.

Premie rejestracyjne to nie jedyny sposób na zdobycie nagród.

Wiele kart kredytowych typu cash back oferuje od 1% do 5% zwrotu gotówki za zakupy, w zależności od karty i sprzedawcy.

Nawet jeśli dostaniesz tylko 2%, przeciętny nowy samochód kosztuje aż 34 000 USD – dwa procent z tego to 680 USD, co nie jest powodem do kichania.

Dlaczego dealerzy samochodowi nie akceptują kart kredytowych

Niestety, sprzedawcy samochodów nie akceptują kart kredytowych przy zakupie nowego lub używanego samochodu.

Jest kilka powodów:

Opłaty za przetwarzanie kartPrzywilej przyjmowania płatności kartą kredytową nie jest bezpłatny.

Firmy, które wydają karty kredytowe, muszą zarabiać, aby ich sieci przetwarzania płatności działały, a odsetki, które uzyskują od klientów, nie są jedynym sposobem na zebranie tych pieniędzy.

Za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu kartą kredytową, sprzedawca przyjmujący płatność uiszcza opłatę.

Zwykle opłata jest niewielką kwotą ryczałtową powiększoną o procent transakcji.

W zależności od wydawcy karty ta stawka procentowa może wynosić 3% lub więcej. Kiedy mówisz o czymś tak drogim jak nowy samochód, potrącenie 3% z góry jest dużym pytaniem dla dealera.

Zmniejszone zyski finansoweInnym powodem, dla którego dealerzy wahają się przed akceptacją kart kredytowych, jest fakt, że wielu z nich nawiązało współpracę z bankami lub pożyczkodawcami, aby zaoferować finansowanie zakupu pojazdów.

Za każdego klienta, którego sprzedawca kieruje do swojego partnera finansującego, otrzymuje opłatę za polecenie.

Niektórzy dealerzy prowadzą nawet własne firmy finansowe.

Tak czy inaczej, każdy klient, który finansuje samochód u innego pożyczkodawcy lub używając karty, jest kolejnym klientem, który nie płaci mu opłat za finansowanie, odsetek i innych powiązanych opłat.

NiepraktycznyWreszcie wielu klientów po prostu nie byłoby w stanie zapłacić za nowy samochód kartą kredytową.

Samochody kosztują dużo, a niewiele osób ma wystarczająco wysokie limity kredytowe w dziesiątkach tysięcy na jednej karcie.

Popyt na umożliwienie ludziom płacenia za samochód kartą kredytową jest stosunkowo niski.

Co możesz zrobić?

Jeśli chcesz skorzystać z karty kredytowej przy zakupie nowego samochodu, nie wszystko jest stracone.

Prawdopodobnie najlepszym sposobem skorzystania z karty kredytowej przy zakupie samochodu jest wpłata zadatku .

Wielu dealerów samochodowych pozwoli ci użyć karty jako zaliczki, chociaż być może będziesz musiał uwzględnić to w swoich negocjacjach ze sprzedawcą.

Zwykle obowiązuje limit obciążenia karty w przedziale od 2000 do 3000 USD , ale różni się on w zależności od sprzedawcy.

Aby to wykorzystać, zarejestruj się po nową kartę z lukratywnym bonusem za rejestrację, ale wymagającym wysokich wydatków.

Jeśli możesz stracić 3000 USD na jednym zakupie, znacznie łatwiej będzie spełnić wymagania dotyczące wydatków, nawet jeśli jest to 5000 USD lub więcej.

Aby naprawdę osiągnąć maksimum spróbuj znaleźć kartę z bonusem rejestracyjnym i promocją 0% APR . Jeśli możesz skorzystać z obu tych korzyści, możesz wyjść o setki dolarów do przodu.

Uzyskaj najlepsze finansowanie samochodu bez korzystania z karty kredytowej

Skoro za samochód nie można zapłacić kartą kredytową, jaki jest najlepszy sposób sfinansowania pozostałej części zakupu?

Poznaj swoją zdolność kredytowąNa początek musisz zacząć w tym samym miejscu, w którym robisz to z każdym rodzajem pożyczki: upewniając się, że masz dobry kredyt.

Twoja ocena kredytowa wpływa na ogromną część twojego życia finansowego, od kart kredytowych, które możesz uzyskać, po oprocentowanie kredytu samochodowego lub hipoteki.

Im wyższa jest Twoja zdolność kredytowa, tym lepiej.

Spośród nich największy wpływ ma Twoja historia płatności i kwota, którą jesteś winien.

Aby upewnić się, że masz dobry kredyt, staraj się unikać przenoszenia salda na swoich kartach i spłacaj wszelkie istniejące pożyczki.

Upewnij się również, że co miesiąc płacisz rachunki przed terminem płatności. Nawet jedna spóźniona lub nieodebrana płatność będzie miała duży wpływ na Twój wynik.

Nie bój się sprawdzić swojego raportu kredytowego za pomocą AnnualCreditReport.com. Jeśli zauważysz jakiekolwiek błędy, skontaktuj się z biurem informacji kredytowej, aby je poprawić.

Bezpieczne finansowanie

Kiedy już będziesz pewny swojego kredytu, czas zacząć szukać ofert finansowania.

Sprawdź kredyty samochodoweNajlepszym miejscem do rozpoczęcia jest Twój bank.

Większość dużych banków oferuje swoim klientom pożyczki samochodowe, a ze względu na Twoje relacje z bankiem zazwyczaj można uzyskać dobrą ofertę. Wiele banków oferuje dodatkowe korzyści klientom z dużymi saldami lub rejestrującymi się w celu korzystania z płatności automatycznych.

Zobacz, jakie oprocentowanie możesz uzyskać w swoim banku. Jeśli wydaje się to rozsądne, poproś o wstępne zatwierdzenie, jeśli możesz. Będzie to pomocne, gdy wejdziesz do salonu.

Nawet jeśli otrzymasz dobrą ofertę z banku, nie bój się rozejrzeć. Możesz sprawdzić wiele banków i pożyczkodawców w Twojej okolicy, aby zobaczyć, który ma najlepszą ofertę.

Uważaj na opłaty za pożyczkęPamiętaj, że niższe oprocentowanie to niższe miesięczne raty i niższe koszty całkowite.

Jednak niektórzy pożyczkodawcy pobierają opłaty za swoje pożyczki, takie jak opłaty manipulacyjne lub opłaty za udzielenie pożyczki.

Twoim celem powinno być zminimalizowanie całkowitego kosztu pożyczki, więc jeśli widzisz te opłaty od niektórych pożyczkodawców, ale nie od innych, zrób obliczenia, aby zobaczyć, czy niższe stopy procentowe mają wpływ na różnicę.

Warunki pożyczkiKolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są warunki pożyczki, które oferuje każdy pożyczkodawca.

Niektórzy pożyczkodawcy mogą oferować tylko warunki pożyczki do 5 lat. Inni pozwolą ci spłacić pożyczkę do 7 lub więcej.

Pożyczki długoterminowe mają niższe miesięczne raty, ale w dłuższej perspektywie będą kosztować więcej.

Finansowanie dealeraSprawdź u sprzedawcy, czy oferuje finansowanie. Wielu dealerów ma motywację, aby skłonić Cię do skorzystania z ich finansowania.

Sprawdź, czy możesz nakłonić dealera do otrzymania prowizji lub innego przywileju, jeśli zgodzisz się na wewnętrzne finansowanie.

Nawet jeśli nie możesz nic dostać od dealera za wyrażenie zgody na finansowanie wewnętrzne, wiele z tych transakcji jest dobrych samo w sobie, dzięki specjalizacji finansującego w auto-finansowania.

Jak we wszystkim, znalezienie najlepszej oferty, jeśli chodzi o finansowanie samochodu, polega na zakupach. Włóż wysiłek, a znajdziesz dobrą ofertę.

Wniosek

Chociaż nie możesz zapłacić za samochód kartą kredytową, niektórzy dealerzy pozwalają ci użyć tej karty do wpłacenia zaliczki.

Może to być dobre do spełnienia wymagań dotyczących premii rejestracyjnej lub skorzystania z ofert 0% APR.

Poświęć trochę czasu na znalezienie najlepszego finansowania i połącz je z kartą kredytową, a będziesz na najlepszej drodze do zakupu nowego samochodu.

Zadać pytanieMoże ci się spodobać również Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert oszczędności pojawiających się na tej stronie pochodzi od reklamodawców, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie za umieszczenie na liście. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Te oferty nie obejmują wszystkich dostępnych kont depozytowych.

Ujawnienie redakcyjne: ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  • O
  • KontaktWarunkiPrywatność ->PrywatnośćReklamowaćBlogUjawnienie reklamodawcy:Wierzymy, że zapewniając narzędzia i edukację, możemy pomóc ludziom zoptymalizować ich finanse, aby odzyskać kontrolę nad swoją przyszłością. Chociaż nasze artykuły mogą zawierać lub prezentować wybrane firmy, dostawców i produkty, nasze podejście do ich tworzenia jest sprawiedliwe i bezstronne. Treści, które tworzymy, są bezpłatne i pochodzą z niezależnych źródeł, są pozbawione jakiejkolwiek płatnej promocji.

    Ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

    MyBankTracker generuje przychody dzięki naszym relacjom z naszymi partnerami i podmiotami stowarzyszonymi. Czasami możemy wspomnieć lub zamieścić recenzje ich produktów, ale nie ma to wpływu na nasze rekomendacje, które są całkowicie oparte na badaniach i pracy naszego zespołu redakcyjnego. Nie jesteśmy w żaden sposób zobowiązani umową do oferowania pozytywnych lub rekomendujących recenzji ich usług. Zobacz naszą listę partnerów.

    MyBankTracker nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. MyBankTracker i CardRatings mogą otrzymywać prowizję od wydawców kart. Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy