Czego agent wynajmu szuka podczas sprawdzania zdolności kredytowej?

17 lutego 2021
Category: Konto Bankowe

Porozmawiaj z innymi rodzicami o świadczeniach i uprawnieniach, niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące Universal Credit, wniosków o płatność za niezależność (PIP), płatności alimentacyjne lub ulgi podatkowe. Należy pamiętać, że jako forum wsparcia peer-to-peer ten obszar nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady finansowej, a Netmums nie sprawdził kwalifikacji nikogo publikującego. Zawsze zasięgaj profesjonalnej porady dotyczącej twoich okoliczności. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą zawartością dotyczącą korzyści i uprawnień.

Uwaga:nie zezwalamy na wysyłanie wiadomości (we własnym imieniu lub w imieniu osoby trzeciej) z prośbą o pieniądze, ubrania lub inne rzeczy. Nie zezwalamy również na publikowanie lub omawianie tutaj fizycznych ofert pomocy (jakiegokolwiek rodzaju).

Posty zawierające kupony promocyjne lub kody rabatowe są dozwolone tylko wtedy, gdy są otwarte dla wszystkich i zawierają pełne informacje o tym, skąd pochodzi kupon / kod, a także pełne warunki korzystania z kuponu / kodu. Jeśli ktoś nie umieścił regulaminu na kodzie, nie używaj go. Netmums nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych informacji lub dokładność jakichkolwiek kodów, kuponów lub innych informacji zamieszczonych tutaj.

Czego agent wynajmu szuka podczas sprawdzania zdolności kredytowej?
 • Wysłano 13-10-2011 o godz. 12:43Czy ktoś może mi powiedzieć, czego szuka agent wynajmu podczas sprawdzania zdolności kredytowej?

  Jesteśmy zdesperowani, aby wyprowadzić się z naszego domu z powodu ciągłych problemów z nadużyciami ze strony naszych sąsiadów. Mój syn cierpi na choroby związane ze stresem, a mój mąż ma depresję kliniczną, ale rada miejska odmawia przeprowadzki, ponieważ dom, w którym się znajdujemy, spełnia potrzeby naszej rodziny – odmówili podjęcia rozważań lekarskich i nie będą reagować na nasze skargi. Więc przyjrzeliśmy się wynajmom prywatnym.

  Wczoraj znaleźliśmy idealny dom, a czynsz to tylko 10 funtów miesięcznie. Moglibyśmy się wprowadzić natychmiast i odciągnąć mojego syna od atmosfery, w której się teraz znajduje. Jednak agent wynajmu mówi, o ile przejdziemy kontrolę kredytową.

  Teraz jesteśmy więcej niż w stanie opłacić czynsz, mój mąż pracuje w pełnym wymiarze godzin, a ja pracuję jako niezależny pisarz – dodatkowo mamy zasiłek opiekuńczy i zasiłek dla mojego syna, więc płacenie czynszu nie jest problemem. Mam zapisany depozyt …

  ALE zeszłej nocy sprawdziłem zdolność kredytową online i dało nam to słaby wynik 248.To dlatego, że 5 lat temu byliśmy w poważnym zadłużeniu (ponieważ bez ogrzewania – bez jedzenia – karmiliśmy mojego syna, a potem ogólnie sami jedliśmy fasolę lub zupę ) zawarliśmy umowę powierniczą i jesteśmy teraz wolni od długów – ALE Lloyds TSB odmówili oznaczenia długu jako rozwiązanego, więc wygląda na to, że nie spłaciliśmy naszej pożyczki od ponad 6 lat –

  Czy agent ds. Wynajmu przejrzy szczegóły i przekroczy wynik? a jeśli będziemy uczciwi i dostarczymy listy potwierdzające, że umowa powiernicza jest kompletna, czy to pomoże?

  Nasze konto bankowe i ostatnie rachunki są w bardzo dobrym stanie od 2007 roku.

  Serce mi pęka, gdy myślę, że mamy szansę stworzyć lepszy dom dla mojego maleństwa, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie i móc wejść do swojego ogrodu itp., Ale z powodu wierzyciela z głową świni, który nie może zaakceptować zapłacone, możemy nie być w stanie

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy